Witamy na stronie internetowej Panaceum

Zapraszamy od pon. do pt. w godz. od 8:00 do 20:00, w sob. od 8:00 do 16:00

BIOMAR Gabinet fizjoterapii i medycyny naturalnej

ul. 1 Maja 57
Skarżysko Kamienna

Telefon: 731 079 177
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW: www.gabinetbiomar.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 8:00-20:00
Sobota: 8:00-14:00 (po uprzednim uzgodnieniu)
Rejestracja telefoniczna codziennie od 8:00 do 21:00

Gabinet BIOMAR jest prywatnym gabinetem świadczącym usługi w zakresie rehabilitacji oraz medycyny naturalnej. W codziennej pracy kierujemy się troską o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Pacjentów. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę bez długich kolejek. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem renomowanych firm, który w połączeniu z wykwalifikowanym personelem zapewni Państwu profesjonalne usługi i szybką pomoc. Pracujemy z dziećmi, kobietami w ciąży, osobami aktywnymi, sportowcami i seniorami. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, stosując najskuteczniejsze metody leczenia i najwyższe standardy obsługi. Nasza kadra to świetnie wyszkoleni profesjonaliści: fizjoterapeuci, trenerzy personalni, masażyści oraz terapeuci zajmujący się medycyną naturalną i chińską. Tworzymy zespół, który ciągle dąży do podwyższenia swoich kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Współpracujemy z wieloma lekarzami specjalistami z dziedziny ortopedii, rehabilitacji, neurochirurgii, medycyny sportowej i diagnostyki, dzięki czemu pracujemy bezpiecznie i w najbardziej efektywny dla pacjenta sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W RAMACH FIZJOTERAPII I REHABILITACJI PROPONOWANYMI ZABIEGAMI SĄ:

• NOWOŚĆ!! Laser wysokoenergetyczny HILT
• Fala uderzeniowa ESWT
• Elektroterapia, Ultradźwięki, Laseroterapia, Światłoterapia,
• Krioterapia (-160ºC), Diatermia, Magnetronik,
• Indywidualna praca z pacjentem: ćwiczenia metodami specjalnymi (PNF, McKenzie, Terapia manualna), ćwiczenia korekcyjne dla dzieci , ćwiczenia w UGUL-u , ćwiczenia ogólnie usprawniające,
• Drenaż limfatyczny (ręczny i maszynowy)
• Hydroterapia- masaż wirowy kończyn górnych i dolnych,
• Masaż leczniczy, relaksacyjny, sportowy, wyszczuplający, bańką chińską, hawajski, gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi, na cztery ręce
• Masaż wibracyjny aparatem Aquavibron,
• Kinesiology taping (KT),

Z DZIEDZINY MEDYCYNY NATURALNEJ PROWADZIMY ZABIEGI METODĄ BIOREZONANSOWĄ BRT

Metoda ta jest całkowicie bezbolesna, bezinwazyjna, która daje niezwykle skuteczne efekty leczenia oraz działa wspomagająco w leczeniu wielu schorzeń. Terapie możemy bezpiecznie stosować nawet u małych dzieci. Dysponując najnowocześniejszą aparaturą BICOM 2000 wykonujemy :

• terapie narządowe,
• diagnostyka obciążeń organizmu,
• testy alergiczne (podstawowe, pyłkowe, wziewne, na obecność pasożytów)
• identyfikacja i likwidacja pasożytów, grzybów, bakterii i wirusów
• bezbolesne odczulanie,
• terapie odwykowe (nikotyna, alkohol, inne)
• terapie wzmacniające układ odpornościowy,
• terapie odchudzające, detoksykacyjne,
• terapie psychologiczne, antystresowe i wiele innych.

Biorezonans umożliwia diagnozę oraz terapię poprzez wykorzystanie drgań wytwarzanych przez komórki organizmu oraz naturalnego pola elektromagnetycznego. W naszej ofercie posiadamy ponad 2000 programów terapeutycznych o zróżnicowanych częstotliwościach drgań. Terapie dobieramy indywidualnie do każdego pacjenta. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych informacji dotyczących terapii.

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Ponadto oferujemy Państwu kompleksowe oczyszczanie organizmu za pomocą urządzenia Body Detox System Professional. Metoda ta opiera się na chińskiej filozofii energii jako istoty życia i wody. Podczas zabiegu następuje odbudowanie prawidłowego stanu równowagi energetycznej komórek, przywrócenie funkcji eliminowania toksyn, złogów i produktów przemiany materii, a także przyswajanie niezbędnych do życia substancji. Toksyny w organizmie pochodzą z tego wszystkiego, co jemy i czym oddychamy. Nie jesteśmy w stanie się ich ustrzec. Dlatego ważne jest to, by pomóc organizmowi w pozbyciu się toksyn. Intensywne wydalanie toksyn i metali ciężkich następuje głównie poprzez płyny fizjologiczne, co trwa jeszcze jakiś czas po ukończeniu serii zabiegów.

TRENING PERSONALNY

Prowadzimy również zajęcia w formie treningu indywidualnego z trenerem personalnym lub fizjoterapeutą. Trening jest indywidualnie dobierany w zależności od Państwa oczekiwań tak aby ćwiczenia były bezpieczne i skuteczne do celu jaki sobie zakładamy. Treningi Personalne zawsze poprzedzone są bezpłatnym wywiadem–konsultacją podczas, której wyznaczamy sobie potrzeby treningowe, cele oraz aspekty zdrowotne (jeśli posiadasz zalecenia lekarskie lub rehabilitacyjne przynieś je na pierwsze spotkanie). Każdy wiek jest dobry by podjąć aktywność fizyczną i zadbać o swoje zdrowie. Zapraszamy młodzież i osoby starsze, każdy uzyska optymalne wsparcie w dążeniu do swojego celu. Pomożemy pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawić wydolność organizmu, przywrócić prawidłowe wzorce ruchowe po urazach, wzmocnić mięśnie, wypracować wymarzoną sylwetkę. Nasza sala treningowa powstała z myślą o ćwiczących, którzy cenią sobie indywidualne treningi w kameralnej atmosferze.

Usługi medyczne

Kontakt

Panaceum
ul. 1-go Maja 55
26-110 Skarżysko-Kamienna

e-mail: kontakt@panaceummed.eu

Lokalizacja